Anasayfa » Güzellik » Tırnakların beyazlaması için ne yapmalı?

Tırnakların beyazlaması için ne yapmalı?

Tırnakların beyazlaması için ne yapmalı?

Tırnakların yalnızca sağlıklı olması tırnak bakımı için yeterli olmamakta, aynı zamanda tırnakların hem sağlıklı olup hem de güzel görünmeleri gerektiği için pek çok bayanın muzdarip olduğu tırnak sararması sorununa karşı da çözümler bulunması gerekir. Tırnaklarının beyaz görünmemesinden yana şikayetçi olan bayanlara tırnakların beyazlaması için ne yapmaları gerektiği konusunda çözüm önerilerinde bulunduk. İşte tırnakları beyazlatma yöntemleri.

Elinize bir adet limon alın ve limonun tamamını kasenin içine sıkıp ellerinizi bu kasenin içinde 5 dakika kadar bekletin. Limonun ihtiva ettiği doğal asit tırnaklarınızın anında beyazlamasına olanak sağlayacaktır. Diş beyazlatma ürünleri de tırnaklar üzerinde etkili bir beyazlık yaratmaktadır. Diş beyazlatma ürünü kullanıyorsanız eğer, bunu tırnaklarınız üzerinde de kullanmayı deneyin. Tırnaklarınızı diş beyazlatma ürünü ile ovduğunuz zaman farkı göreceksiniz.

Bir kasenin içerisinde oksijenli su koyup tıpkı limon içinde ellerinizi beklettiğiniz gibi oksijenli suyun içinde de 5 dakika kadar bekletin. Bu işlemde tırnak beyazlamasını sağlayacak en etkili yöntemlerden bir tanesi olmaktadır. Bu yöntemleri denediğiniz zaman kısa süre içinde tırnaklarınızda şaşırtıcı bir beyazlık ile karşılaşacağınızı garanti ederim hanımlar. Denemeden bilemezsiniz, haydi hemen deneyin!

70 sorgu ile 0,126