Anasayfa » Güzellik » 2014 Kış Trend Ruj Renkleri

2014 Kış Trend Ruj Renkleri

Rujlar kadınlar için makyajda en önemli kozmetik ürünüdür. Ruj olmadan makyaj da neredeyse imkânsızdır. Bir makyaja imzayı atan şey her zaman ruj olmaktadır. Bu yüzden kadınların her zaman doğru ruju kullanmaları da oldukça önemlidir. Bir ruj hem kıyafete hem ten rengine hem de yaşanılan mevsime uyumlu olmalıdır ki kadın her zaman muhteşem görünebilsin.

Bu yüzden de rujların seçimi oldukça önemli bir noktayı oluşturmaktadır. Rengi kadar kalitesi de oldukça önemli olan rujlar son yıllarda oldukça gelişmiştir. Artık neredeyse akla gelemeyecek her tonda ruj bulmak mümkün olmaktadır. Bu durum kadınların karar vermesini zorlaştırsa da oldukça güzel bir gelişim olmuştur. 2014 kış trend ruj renkleri de bu yılın modası olan ruj renkleridir.

2014 kış trend ruj renkleri arasında en çok tercih edilen renklerin başında bordo gelmektedir. Bordo rujlar kadınları her zaman çekici yapmaktadır. Bordonun yanında özellikle gece tercih edilen kahverengi tonları da bu sonbaharın ruj renklerindendir. Daha asil bir görünüm sergilemek için bire bir renktir. Bordo ve kahverengi dışında gündelik hayatta sıkça ve rahatça kullanılabilecek diğer iki renk ise turuncu ve pembe renkleridir. Bu renklerin bütün tonları sonbahar ile uyumlu olmakta ve kadınları bir yandan sade gösterirken diğer yandan da dikkat çekici hale getirmektedir. Bu yüzden oldukça tercih edilmekte ve giyilen kıyafete göre tonları da farklılık göstermektedir.

Giorgio Armani 2014 Kış Ruj Renkleri

giorgio-armani-ruj

 

Burberry Sonbahar-Kış koleksiyonu ruj renkleri…

31 Mocha Glow  ve 32 Sepia Pink.

Burberry-ruj-renkleri

Clarins Sonbahar 2013 Ruj renkleri…

132 Spiced Orange, 133 Fig, 134 Orchid Pink, 135 Dark Cherry

Clarins-Rouge-Prodige-Lipstick

Estee Lauder Sonbahar ruj renkleri 2013

Violet Crush – violet

Black Crisis – deep wine

estee-lauder-violet-makeup

73 sorgu ile 0,163