Anasayfa » Moda » 2014 Bayan Yelek Modelleri

2014 Bayan Yelek Modelleri

Geçen senenin her mevsiminde moda akımı haline gelen yelekler bu senede oldukça moda. Farklı tasarımlarla ve renklerle her mevsim giyilebilecek olan yelekler özellikle gençlerin günlük olarak çok fazla kullandıkları parçalardan biri olmaktadır.

Kış ve sonbahar mevsiminde daha çok kalın iplikli ve kürklü tasarımlarda üretilen yelekler, yaz ve ilkbahar mevsiminde daha açık renklere sahip dantel, püsküllü ve tül tasarımlarda üretilmektedir. Erkeklerin de kullandığı fakat bayanların kullanmayı daha çok tercih ettiği yelekler bu sonbaharda da oldukça farklı model ve tasarımları ile herkesi etkisi altına alacak gibi gözüküyor. 2014 Bayan Yelek Modellerinde yine kürklü modellere sıkça rastlamak mümkün. Bunun yanı sıra bu senenin gömleklerinde ve elbiselerinde de oldukça fazla kullanılan ve moda olan kot formlar, yelek modellerinde oldukça fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Havaların sıcak olduğu zamanlarda daha çok tercih edilen dantel yelekler bayanların hem şık hem de zarif olmasına yardımcı olmakta, ayrıca marifetli bayanlar dantel yeleklerini kendi zevklerine göre örebilir, istedikleri tasarımları kendileri yaratabiliriler.

Diz üstünde biten veya belde biten yelek modelleri de var olmaktadır. Triko, kot, penye, dantel ve tül formlara sahip olan yelekleri spor veya klasik giyimle kombinleyebilirsiniz. Kot ve penye formdaki yeleği daha çok gündüz günlük kullanım için tercih ederken, triko, dantel ve tül formda ki yelekleri gece kullanım için tercih edebilirsiniz.

73 sorgu ile 0,164